Bel ons en maak een afspraak 0228-785124
Zesstedenweg 165, 1613 JD Grootebroek

Onze Barbers en Stylisten

Home » Onze Barbers en Stylisten

Kapsalon Istanbul Hair – Uw kapper
Welkom bij Kapsalon Istanbul Hair. Een kapsalon waar u vakwerk tegen komt in een gezellige sfeer en niet teveel betaald. Onder het genot van een kopje koffie of thee wordt uw haar naar wens geknipt,
omgevormd of gestyled. Creativiteit is ons belangrijkste uitgangspunt. Van harte welkom dus bij uw kapper Kapsalon Istanbul Hair!
team
Kadir Demirel
Beard Trimmer
10 years of experience in bearding. You will be in trusted hands.

Email: info@kapsalonistanbulhair.nl
team
Deen Mustachio
Mustache Expert
5 years of experience in bearding. You will be in trusted hands.

Email: deen@barber.com
team
Josephine Colorista
Color Expert
7 years of experience in coloring. You will be in trusted hands.

Email: josephine@barber.com
team
Clint Hairista
Hair Specialist
12 years of experience in styling. You will be in trusted hands.

Email: clint@barber.com
team
Mike Barbero
Beard Specialist
10 years of experience in bearding. You will be in trusted hands.

Email: mike@barber.com
team
Don Eleganto
Elegant Stylist
5 years of experience in bearding. You will be in trusted hands.

Email: don@barber.com
team
Joe the Barber
Barber
7 years of experience in coloring. You will be in trusted hands.

Email: joe@barber.com
team
Lisa Kapster / Stylist
Hair Specialist
12 years of experience in styling. You will be in trusted hands.

Email: info@kapsalonistanbulhair.nl